Lezárult az “Éld át! Fedezd fel” projektünk
Július elsején egy sajtóreggelivel egybekötött sajtótájékoztatóval zártuk le projektünket az "Éld át! Fedezd fel!" örökségvédelmi és kulturális projektünket, közösen a Bihar megyei Rákóczi Szövetséggel. Az elmúlt két hónapban bonyolítottuk le a programot, maga az egész egy élménypedagógián alapuló tanulmányút volt, melynek célja a Bihar megyei középiskolás diákok számára az volt, hogy bemutassa Nagyvárad és Bihar megye kulturális örökségét.

